Květen 2013

Mám nového LPSka!!

31. května 2013 v 22:58 | Alex |  Novinky u Lps
Čauky
omlouvám se že jsem dneska přes den nepsala. V pátek máme delší školu a hned jak jsem se vrátila jsem jela zase do Boru. Ale ještě před tím jse si spočítala peníze že bych si mohla koupit nějakého LPSka. Pak mi ale došlo že zítra je den dětí. Ještě zkusím překecat třeba babičku aby to zaplatila mamce za mě(ty peníze jsem s sebou neměla, koupila mi to mamka a teď jí to dlužím) :).

No takže takhle vypadá:

Moc se i líbí :))

Tak ahojky ;)

Zítra je den dětí ;)

30. května 2013 v 15:09 | Alex
Čauky,
zítra je Den dětí. To ale snad všichni víte, nebo ne..?? ;). Ptala jsem se mamky jestli od ní dostanu nějakého toho LPSka. Prý ne :(. Ale už mi koupila ozdoby do nového pokoje. Budu mít konečně svůj vlastní pokoj! Teď ho mám se sestrou a věřte mi, je to příšerný!! Moje sestra je příšerně otravná a hlavně večer před spaním :D.

No, koupila mi nálepky na zeď(či jak to nazvat)
Aby to bylo spravedlivé každé z nás(i té nejmenší) koupila to stejné. Tedy každá dostala nálepku.
Já jsem dostala takové motýly. Ukázat vám je nemůžu. Podívala bych se na net, ale teď jdu ke Cleo a doděláme obrázek na pracovky..

Tak ahoj! Podívám se ještě večer ;)

Fenka Alexis

29. května 2013 v 21:22 | Alex |  Fenka Alexis(adoptovaná u Lilly)
U Lilinky jsem si adoptovala Alexis. Krásná fenka. Škoda že takového LPSka nemám :DD

Takže o Alexis:

Narodila se: 7.ledna
Ráda jí: kostičky, granule a muffiny(mm, muffiny :D)

A tady je Alex:

Od Lilinky jsem dostala plyšáčka(tedy Alex dostala):
Děkuju :3

Obrázky pro SB

29. května 2013 v 16:47 | Alex |  Spřátelené Blogy
Ahojky,
dneska jsem se nudila tak jsem si našla nějaký omalovánky, vybarvila je a pak jsem z nich udělala obrázky pro vás :). Tak snad se líbí ;)

Tak to je všechno. Ahoj :)

Co takhle zahrát si hru?

27. května 2013 v 17:36 | Alex
Ahoj..
Ano, tímto článkem vám můžu dokázat jak jsem šílená..Teď můžete napsat do komentářů co mám udělat(samozřejmě za to budu něco chtít..). Třeba něco namalovat, udělat šílenou věc a natočím to..Prostě je to na vás!!
Jo, jsem šílená. Já to vím ;) :D. Ale poslední dny se celkem nudím, nevím co mám dělat ;).

Takže pokud si vyberu tvůj nápad tak dám anketu kdo chce abych to udělala. Dám určitý limit a pokud tam bude třeba 10 hlasů tak to splním.
Tak pište! :)

UPOZORNĚNÍ!! NEJÍM SŮL..ZKOUŠELA JSEM TO A TEĎ NEMŮŽU SŮL ANI CÍTIT!!!!


Pár novinek :)

26. května 2013 v 20:01 | Alex |  Co se jinam nevešlo..
Čauky! :)
Omlouvám se že jse nepsala. Nějak se mi nechtělo. Ale dneska jsem natočila 3 nová videa tak jestli už to na tom YT bude můžete se kouknout. A pamatujete si ještě jak jsem psala o tom hudebním festivalu? Bylo to ještě minulý rok. Tak dneska jsem to dala na YT. No spíše jsem to aktulizovala a je to tam :D. Mám tam hlas jak nějaký malý děcko xD

No, dneska ještě přidám nějaký písničky. Na nějaký dlouhý články nemám náladu ;).

Od Tery + ode mě pro Cleo xD

23. května 2013 v 19:28 | Alex |  Spřátelené Blogy
Ahoj
dneska ke mě přišla Cleo a ještě jedna kamrádka. Bylo to super ! :D Celou dobu jsme byly na trampolíně a chvilku skákaly, pak dělaly různé kousky atd. Stejně bylo nejlepší jak jsme se rvaly o tu botu xD.

A tady je obrázek od Tery pro SB. Je to krásné, děkuju :*

Už zase?! :\

22. května 2013 v 13:27 | Alex
Ahoj lidi.
Právě jsem přišla domů. Chvíli jsme ještě s Cleo kecaly před barákem jao každý den a začalo pršet. Ne zas tolik ;). Pak šla Cleo radši domů i když jsem jí nabízela ať tady počká než přestane. Myslím že lituješ Cleo, co :P.
Protože jen co jsem zavřela dveře od domu začalo pršet mnohem, mnohem víc. Ta příroda mě má asi ráda :D.

No, ale dneska jsem chtěla jít nafotit komix. Nemám ještě vymyšleno co to bude. Já většinou improizuju..Ale nic se nekoná, přátelé moji :\.

Ještě dodělám nějaké věci ohledně blogu a pak musím vyčistit počítač. Je tak zasekanej že to hezký není..:( Mě se do toho táák nechce!!

Tak čau :)

Dnešní procházka s Cleo(21.5.13)

21. května 2013 v 21:15 | Alex |  Fotky
Ahojky :)
dneska jsem byla s Cleo na procházce. Bylo pěkně, tak jsme toho využily :D. A proč ám to říkám? Protože mám první dávku fotek na tomto blogu :). Tak tady jsou: